Kategorie produktů

ŠIPKY - Největší souboje Baagl

Kód produktu: P173096 Záruka: 24 měsíců Výrobce: Presco Group
Není dostupné
Původně: 199 Kč ? Ušetříte 27 Kč -14%
172 Kč
- +

Popis produktu

Autor této knihy Matt Bozeat s přispěním nejslavnějších hráčů šipek vypráví příběhy skryté za 50 největšími zápasy historie tohoto sportu.

ŠIPKY - Největší souboje Baagl

Autor této knihy Matt Bozeat s přispěním nejslavnějších hráčů šipek vypráví příběhy skryté za 50 největšími zápasy historie tohoto sportu. Kniha zahrnuje také exkluzivní rozhovory se 16 mistry světa, mj. Michaelem van Gerwenem a Philem „The Power“ Taylorem, kteří vzpomínají na dramatické a vrcholné okamžiky svých hvězdných kariér.

Dočtete se tu o legendárních zápasech mezi Taylorem a van Barneveldem i starších duelech legend, jako byli Eric Bristow, Jocky Wilson, John Lowe, Leighton Rees a mnoho dalších. Odhalíte tajemství toho, jak Taylor ovládl svět šipek, Andy „Viking“ Fordham se pokusí rozpomenout na večer, kdy se stal mistrem světa, a dozvíte se, proč být příliš chytrý nepomůže k tomu, abyste se stali dobrými hráči!

Kniha ŠIPKY – Největší souboje – Padesát nejlepších zápasů sleduje historii tohoto sportu od jeho televizních začátků v 70. letech minulého století až do dnešních dnů. Předmluva k českému vydání pak přináší jako bonus navíc ještě popis jednoho zápasu významného z pohledu českých šipkařů a šipkových fanoušků.

Text: Matt Bozeat
Překlad: Eva Hill a Ladislav Ptáček
Odborná spolupráce: Pavel Korda
Počet stran: 216 stran textu a 8 stran fotografií
Rok vydání: 2018
Pořadí vydání: První

  • Šířka (cm): 15.4
  • Výška (cm): 23.4
  • Hmotnost (kg): 0.438
  • Měrná jednotka: ks

Hodnocení zákazníků (0)

Zatím žádné názory

Parametry

Hmotnost 0.438
Vnější výška 23.4
Vnější šířka 15.4