Dětské vložky do bot

Dětské vložky do bot

Vložky do obuvi na jakoukoli potřebu. Dětské vložky do bot Svorto a Sidas, ale i Fare a Pegres. Vložky do celoročních bot, zimní obuvi s kožíškem, ale nabízíme taky ortopedické vložky do bot pro děti i pro dospělé. Vložky s patním lůžkem jako příjemná vložka na každodenní potřebu i zdravých chodidel.

| 1 |

Vložky do bot a speciálně pro dětské boty jsou potřeba na základě různých potřeb. Tou klasickou potřebou je řešení nízké klenby, tedy plochonoží. Na plochou nohu se používají a hodí vložky s podporou podélné klenby. Vhodné jsou tedy dětské vložky s podporou podélné klenby s kombinací patního lůžka, přičemž patní lůžko drží chodidlo ve správném postavení, správném úhlu a s podepřením podélné klenby je ideální stav. V nabídce jsou vložky ortopedické, které byly dříve jen na recept, ale toto je již pár let uvolněno do běžného prodeje. Tyto klasické ortopedické vložky jsou svou konstrukcí vyšší, proto dejte při nákupu online pozor, vložka nemusí v obuvi správně sedě, zvýší polohu nohy s botě. 
Vložky do bot pro běžné použití můžeme použít i uhlíkové pro pohlcování pachu. Do zimních bot zvolíte zimní vyteplené vložky s kožíškem. Sportovní vložky, tedy vložky do sportovní obuvi Sidas. Ty se dají použít i do běžné obuvi a jsou zejména pro dospělé. Používáme je taky do bruslí a pod. Sidas vložky s gelovým tlumením pod patou je velmi příjemné.