Kategorie produktů

Školní a studentské batohy COOCAZOO - mercedes mezi školními batohy!

Aktuálně jsou v sortimentu tři modely pro děti na ZŠ i studentské modely:

COOCAZOO JOKER - školní batoh pro děti od 2. třídy základní školy
COOCAZOO MATE -  větší školní batoh, vhodný pro děti od 3. tř. ZŠ
COOCAZOO PORTER - pro děti od druhého stupně ZŠ a studenty

Nejlépe vystihuje rozdíly mezi těmito modely Coocazoo tento grafický přehled:

Všechny modely jsou vybaveny skvěle vypolstrovanými zády a výškově nastavitelným systém zad Easy Grow System. Ten funguje na základě otočného mechanismu vzadu uvnitř batohu a nastavíte ho přesně na svou výšku, aby batoh perfektně seděl.

Školní batoh Coocazoo je zdravý, bezpečný a dostatečně prostorný batoh s cool designem, který každý teenager ocení.

Coocazoo školní batohy se vyznačují vysokým komfortem nošení díky prodyšným zádům z EVA materiálu pro optimální cirkulaci vzduchu a vysokou kvalitou zpracování. Rovněž klademe velký důraz na bezpečnostní prvky, které jsou pro teenagera nenápadné, ale pro automobil v šeru a ve tmě nepřehlédnutelné.

Školní Coocazoo batohy žijí stylem našich teenagerů. Batoh může být stejně dobře školním batohem se zdravými zády jako i cool batohem na skateboard nebo na výlet do přírody.

Jaký je mezi konstrukcemi rozdíl?

Model MATE je opravdový přítel za každé situace. Najdete ho v rozmanitých designech a čtyři komory nabízí spoustu úložného prostoru (30 litrů). Má skvěle vypolstrovaná záda a výškově nastavitelný systém zad Easy Grow System. Ten funguje na základě otočného mechanismu vzadu uvnitř batohu a nastavíte ho přesně na svou výšku, aby batoh perfektně seděl. Batohy MATE jsou vhodné od 3. třídy.

Pokud hledáte větší batoh, podívejte se na PORTER. Prostorný batoh má pět komor a 30 + 5 litrů objemu. Zmíněných 5 litrů navíc získáte jednoduše tak, že rozepnete zip nejblíže zádům.

Pro děti z nižšího stupně je tu sportovní odlehčená verze JOKER. Batoh je z nových konstrukcí nejmenší (25 litrů), proto je vhodný pro děti od 2. třídy. Přesto se do jeho dvou velkých kapes všechno krásně vejde.

Bezpečnost a příslušenství

Všechny tři modely samozřejmě mají reflexními prvky, abyste byli v silničním provozu vidět. coocazoo nabízí i další bezpečnostní doplňky. Blikačku se třemi nastavitelnými módy, neonové pásky a pláštěnku na batoh ve čtyřech barvách.

K batohům samozřejmě patří i cool příslušenství. Sportovní tašky, sportovní pytle, penály a peněženky s klíčenkou coocazoo. Nechybí ani nerezové a plastové láhve na pití, pouzdra na tablet a notebook, desky a pořadače na sešity v několika barvách.
Ke každému batohu patří super placka COLOUR UP. Placky a přívěsky můžete libovolně měnit a střídat každý den, pokaždé tak bude batoh jiný a stylový.

To nejlepší na konec: značka coocazoo je promyšlená do detailu a záleží jim na životním prostředí. Batohy jsou proto z udržitelných zdrojů, klima neutrální a vyrobené za férových pracovních podmínek.

CELÝ SORTIMENT COOCAZOO - > klikni ZDE