Set Flexline

Set Flexline

Step by Step FLEXLINE 

je nová řada aktovek, která vychází ze základního konceptu jedné hlavní komory, ale designově se snaží přiblížit oblíbeným batohům. Je tedy větší šance, že se školákovi bude líbit tento batoh po delší dobu než aktovka.

Batoh Flexline má jednu hlavní komoru jako aktovka, ale je z měkčího ohybného materiálu, nahoře ho lze stáhnout zdrhovadlem, jako u klasického batohu. Batoh připomíná i řešením ramenních popruhů, které lze utáhnou dole i nahoře a navíc jde uchycení popruhů na batohu polohovat na výšku. Flexline má navíc magnetický zámek.

Batoh roste s dítětem, u jiných typů aktovek ani batohů toto není možné. Nechybí ani malý bederní pás, což je u školního batohu velmi atypické.

Flexline není ani batoh, ani aktovka. Měkkost hlavní komory a zdrhovadlo trochu ztěžuje manipulaci s obsahem batohu, takže příznivce aktovky, pro kterého je přehlednost obsahu hlavní předností, toto řešení nenadchne. Pro příznivce batohů se Flexline na první pohled zase příliš podobá aktovce. 

Pokud chcete, aby Vaše dítko mělo brašnu, kterou nemá půlka Vaší základky, je toto skvělá volba a dítě bude minimálně budit pozornost spolužáků.

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží

    | 1 |