Úvod /

WOODY

Dřevěné hračky Woody jsou značkou, která vznikla a postupně se vyvíjela na českém trhu. Opírala se o českou tradici a pružně reagovala na podněty českých zákazníků, rodičů, pedagogů a dětí. Přímo kopírovala jejich požadavky, postupně se vyvíjela a stala se tak uceleným konceptem.

Široká nabídka didaktických hraček a her rozvíjí děti po všech stránkách jejich osobnosti. Je zaměřena na děti od 1-6 let. Najdete zde však i hry, hračky na zahradu a dárky, které jsou vhodné i pro děti starší.

Hračky Woody si za léta svého působení na českém trhu získaly důvěru zákazníků, kteří ocenili kvalitu a funkčnosti jednotlivých produktů. Každým rokem počet těchto zákazníků roste. Totiž právě kvalita je pro ně často rozhodujícím faktorem při výběru hračky.

Všechny hračky Woody jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standart a většina z nich je pak zařazena do programu "Bezpečná hračka".

Projekt ITC Zlín "Bezpečné hračky" přináší vhodné řešení pro všechny, kteří mají zájem o skutečně pečlivé posouzení výrobku z hlediska všech možných rizik. Zakoupení výrobku, který je nositelem značky "Bezpečné hračky", je pro konečného spotřebitele zárukou bezpečnosti garantovanou certifikací kompetentním pracovištěm. Trvalý dozor nad kvalitou a bezpečností výrobku po celou dobu jeho uvádění na trh poskytuje vysokou míru jistoty, že hračka nezpůsobí přechodné či trvalé poškození zdraví dítěte. Tento program zaručuje nejvyšší bezpečnost s průběžnou a pravidelnou kontrolou prodávaného zboží.

Kvalitu hraček Woody oceňují nejen zákazníci, ale i odborná porota soutěží, kterých se hračky Woody pravidelně zúčastňují. Každoročně se hračky Woody umísťují na předních místech těchto soutěží.


Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.