Úvod /

ROLLYTOYS

Rolly Toys je značkou dětských vozidel vyrobených v Německu.

Společnost byla založena v roce 1938 Franzem a Rosou Schneiderovými. I dnes, po více než 70 letech, můžeme mluvit o rodinné firmě druhé a třetí generace, která svou firmu vede s láskou a pružně reaguje na vývoj hračkářského průmyslu v době, kdy je největší důraz kladen na ekologii výroby, bezpečnost dětí a použití zdravotně nezávadných materiálů.

Již od začátku bylo cílem firmy Rolly toys vyrábět hračky s kterými by byly spokojené nejen děti, ale i jejich rodiče - hračky s vysokou kvalitou a trvanlivostí.

V sortimentu firmy nyní naleznete širokou nabídku traktorů světových značek jako jsou John Deere, Viking, CAT, Massey Fergusson, ZETOR atd...

Kromě této, nejúspěšnější kolekce, zde naleznete i modely terénních aut, příslušenství k traktorům, sáňky, boby, odrážedla, koloběžky, ale i zahradní šachy a dámu.

Všechna vozidla jsou rozdělena podle věku. Zde výrobce zohledňuje fyziologickou stavbu těla dítěte v různých věkových kategoriích i jeho schopnosti. Rodič si může vybrat z následujících kategorií:

* od 1 1/2 roku

* od 2 1/2 roku

* od 3 let.


Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.