Úvod /

PRIMIGI

Italská dětská móda, to je PRIMIGI

Italská značka Primigi je přes třicet let celosvětovým uznávaným výrobcem dětské obuvi. Již přes 30 let pečuje značka Primigi, nejpopulárnější mezi italskými matkami, o nejnáročnější zákazníky ze všech: děti. Dětské boty Primigi

PRIMIGI vyrábí pouze dětskou obuv nejvyšší kvality – speciálně designovanou k tomu, aby pomohla dětem správně růst, protože je doprovází v každém okamžiku jejich života – při jejich prvních krocích, ve škole, při sportu a také při výjimečných událostech.

Italský styl a speciálně vybrané materiály dělají tuto obuv jedinečnou a pohodlnou. Obuv Primigi je spolehlivá a bezpečná - díky "Primigi systému". Je ultra lehká, flexibilní, prodyšná a měkká, což pomáhá dětem uspokojit jejich potřeby při hře a běhu. Primigi vyrábí obuv, která přesně vyhovuje potřebám každé věkové skupiny: od prvních krůčků vašeho dítěte, kdy potřebuje podporu a ochranu - až po 12.rok, kdy obuv musí uspokojit módní trendy - jak dívek, tak i chlapců, kteří hledají obuv sportovní. Obuv Primigi - to je jedinečný styl a italský design, zaměřený na detail a ty nejlepší materiály. Krásná na pohled a pohodlná při nošení. Díky široké paletě barev a materiálů je Primigi obuv zaměřená na každou věkovou skupinu a vhodná ke každé události. "Primigi systém" zaručuje maximální komfort a spolehlivost - obuv, která skvěle padne, vyráběná v široké velikostní řadě, s ultralehkou a anatomickou stélkou, koženou podšívkou, obuv extrémní měkkosti s lehkou a ohebnou podešví s antishock systémem, který je schopem absorbovat nárazy při chůzi

Italský styl a speciálně vybrané materiály dělají tuto obuv jedinečnou a pohodlnou. Obuv PRIMIGI je spolehlivá a bezpečná díky PRIMIGI systému.

VÝHODY OBUVI PRIMIGI:

- minimální hmomtnost

- prodyšnost

- extrémní měkkost

- nejlepší materiály

- ultralehká, anatomicky tvarovaná stélka

- kožená podšívka

- lehká a ohebná podešev s antishock systémem, který absorbuje nárazy při chůzi.

PRIMIGI dětská obuv – boty pro každý věk

- styl,

- vášeň pro krásné materály,

- přesný výzkum zaměřený na splnění praktických a zdravotních požadavků dnešních dětí.

Děti 12-14 měsíců: jen o chůzi...

V tomto je, více než kdy jindy, důležité vybírat boty s velkou pečlivostí. Správné boty pomáhají batoleti získat sebejistoti při jeho prvních krůčcích a osvojuje si tak správné držení těla.

Ideální obuv značky PRIMIGI v tomto věku

- poskytuje správnou podporu ke kotníkům, aniž by byla příliš těsná,

- je velmi jemná při styku s citlivou pokožkou dítěte,

- je dostatečně široká a poddajná na patě s cílem poskytnout dobrou oporu,

- je z přirozených a měkkých materiálů, jako je kůže nebo kombinace kůže a tkaniny.

Děti 15 měsíců – 5 let: nohy jsou stále na cestách

PRIMIGI zkušenosti ukazují, jak je důležitá flexibilní podrážka, která poskytuje ochranu pořed tvrdou zemí.

Vzhledem k tomu, že v tomto věku jsou děti velmi aktivní, musí jejich nohy v botě volně dýchat, proto vyrábíme stélky z přírodních prodyšných materiálů.

Děti 6-14 ket: Chci, abych si bybral/la, stejně jako si vybírají dospělí...

Ve škole, při sportu nebo na výletě... Boty musí být odolné a flexibilní. Pohodlný svršek, odolné podešve a stylový vzhled, nejen pro dívky. Ale módní detaily by nikdy neměly být na úkor komfortu a pohodlí nohy dítěte.

.


Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.