Úvod /

MEGABLOCKS

Firmu MEGA BRANDS známe především jako výrobce plastových stavebnic pro děti různých věkových kategorií.

Za 25 let své historie se proslavila hlavně díky těmto kostkám, které jsou určeny pro děti již od 9 měsíců a které jsou navíc kombinovatelné s řadou hraček pro nejmenší. Tímto unikátním systémem jsou svým způsobem jediné na světě, o kterých se dá říct, že "rostou společně s dětmi". Kostky jsou navíc kombinovatelné s obdobnými stavebnicemi, prodávanými na našem trhu (jako je např. Lego).

V neposlední řadě musíme zdůraznit význam, který klade MEGABLOCKS na kvalitu svých výrobků a kontrolu výrobního procesu. Proto se stále většina výrobků, i přes velký ekonomický tlak, vyrábí v domovském závodě v Kanadě.

Za dobu své výrobní éry se firma koncentruje na škálu výrobků pro předškolní děti, velikosti kostek MAXI pro děti od 1 roku. Dále následuje kolekce pro děti 2+ MINI a pro starší děti 4+ je určena kolekce MICRO. Ke každé velikosti kostek je určena i kolekce hraček, které jsou vzájemně kompatibilní.

Kromě kolekce plastových kostek a souvisejících hraček se firma zabývá výrobou licenčních výrobků ve stejné kategorii, takže zde můžete například najít kolekci hraček v licenci Hot Wheels, výrobky z kolekce stavebních strojů CATEPILA nebo Johgn Deere.

V neposlední řadě je zde veleúspěšná kolekce Call of Duty, která letos představila širokou řadu bojovníků a bojových strojů na motivy úspěšné PC hry, jež má identický název.


Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.