Úvod /

K's Kids je řada hraček speciálně vyvinutá pro novorozence a batolata. Snažíme se vyrábět ty nejlepší hračky pro rozvoj jemné motoriky a myšlení. Vyrábíme je pouze z nejkvalitnějších a nejbezpečnějších materiálů. Děti je milují, učí se s nimi a mají z nich radost.

První hračky K's Kids přišly na trh v roce 1997. Rodiče i děti je přijali s takovým zájmem, že se za necelých pět let prodávaly ve více než 50 zemích a potěšily miliony novorozenců i batolat. K's Kids se zaměřuje hlavně na jedinečnost celé koncepce výrobků, na níž se podílejí psychologové, odborníci na vývoj dítěte i sami rodiče. Koncepce vytvořená K's Kids je vysoce uznávaná v oboru výroby hraček a získala řadu prestižních ocenění.

Pro větší srozumitelnost ve výběru hraček, vyvinula firma tzv. výukový trojúhelník. Obal každé hračky je vybaven tímto trojúhelníkem, který pomáhá rodičům zjistit, co bude daná hračka u jejich dítěte rozvíjet.

"Trojúhelník učení" vám ukáže, jaké výhody má daná hračka pro vaše děti a jakým směrem je rozvíjí. Některé hračky mají jednostranné zaměření, jiné rozvíjejí řadu funkcí. Záleží na potřebách daného stádia vývoje.

Rozlišujeme zde tři základní okruhy rozvoje:

* Tělesný rozvoj - tvořící červený paprsek trianglu

* Duševní rozvoj - tvořící zelený paprsek trianglu

* Sociální rozvoj - tvořící modrý paprsek trianglu

Dalších devět ikon tyto tři základní rozvíjí.


Zobrazení
Třídit podle:
Výrobků na stranu:
Předchozí Další
© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.