Úvod / Hračky / Modely aut a stojů / Stavební stroje
Konstrukční vozy - CAT nakladač s telskopickým ramenem 1:16

Konstrukční vozy - CAT nakladač s telskopickým ramenem 1:16

BRUDER
Kód: OL BRUD02141 Produktové číslo: 4001702021412
Dostupnost:
E-shop:Dodání do 5 dní
Praha:Dodání do 5 dní
Brno:Dodání do 5 dní
Uh. Hradiště:Dodání do 5 dní
590 Kč , plus doprava
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Žádné hodnocení.
Konstrukční vozy - CAT nakladač s telskopickým ramenem 1:16 Konstrukční vozy - CAT nakladač s telskopickým ramenem 1:16. Teleskopický nakladač CATERPILLAR je opravdu všestranný pomocník. Jeho malá velikost a výsuvné teleskopické rameno jsou přesně to, co z něho činí volbu číslo jedna pro mnoho různých použití. Model je ovládán čtyřmi stříbrnými otočnými ovladači. Kromě nastavení výšky ramene lze rameno prodloužit až do délky 40 cm, dále lze naklápět pření lžíci. Nakladač má plně funkční čtyřkolové řízení - zatáčejí obě nápravy protisměrně, což umožňuje nakladači zmenšit poloměr zatáčení. Kabina s dveřmi, které se dají otevřít, je z průhledného nerozbitného polykarbonátu. Vozidlo je vybaveno profilovými pneumatikami, které si poradí v každém terénu. Je vhodné do interiéru i exteriéru.
Rozměry 340 x 140 x 140

Upozornění: Toto zboží není určeno pro distribuci v ČR.
Specifikace
Materiál Plastová
POHLAVÍ Unisex
věk 3y+
měřítko 1 : 16
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
O značce BRUDER

Německá firma Bruder je jedním z předních výrobců vysoce kvalitních plastových aut.

Jedná se o rodinnou firmu, jejímž současným majitelem a zároveň výkonným ředitelem je syn zakladatele dipl. Ing. Paul Heinz Bruder.

Firma se kromě kvality a funkčnosti hraček, soustředí také na své ekologické a sociální povinnosti vůči společnosti. "Fair play" jednání je pro politiku této společnosti nanejvýš důležité stejně tak, jako jejich vlastní prodejní činnost. "Fair play" jedná firma nejen se svými obchodními partnery, zaměstnani a zákazníky, ale také se tak staví vůči životnímu prostředí.

I přes ozvy ekonomické krize Bruder rozvíjí stále nové a nové série svých výrobků tak, aby vyhověl rostoucím požadavkům světového trhu.

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.