Úvod / Hračky / Figurky a zvířátka / Koně
Stáj s koňmi a příslušenstvím

Stáj s koňmi a příslušenstvím

SCHLEICH
Stáj s koňmi a příslušenstvím.
Kód: OL 42195 Produktové číslo: 4005086421950 DOPRAVA ZDARMA
Dostupnost:
E-shop:Dodání do 5 dní
Praha:Dodání do 5 dní
Brno:Dodání do 5 dní
Uh. Hradiště:Dodání do 5 dní
Sleva: 26 %
Doporučená maloobchodní cena: 3.898 Kč
Vaše sleva je: 26 %
2.899 Kč
Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Žádné hodnocení.
Stáj s koňmi a příslušenstvím Stáj s příslušenství je nádherná budova, která je kopií skutečného hřebčína s mnoha hracími variantami.
Její variabilita a reálný vzhled zaujme všechny milovníky koní. Střecha je odnímatelná a může se využít k zastřešení výběhů pro koně nebo také jako parkovací místo pro auta . Dveře a střešní okna jsou otvírací. Všechny boxy ve stáji jsou dostatečně široké. Každý box se dá označit samolepkou se jménem koně. Samolepky jsou součástí balení. Příslušenství jako je krmení pro koně, péče o koně, sedla, uzdy jsou velmi pěkně zpracované. Dalším krásným doplňekm jsou truhlíky s květinami. Sada obsahuje 2 koně ( klisna a hříbě) Mustang.
Rozměr: 83 x 26 x 39 cm
Rozměr kartonu: 56 x 37 x 14 cm
Vhodné pro děti: 3+
Specifikace
POHLAVÍ unisex
Napište recenzi
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.
O značce SCHLEICH

Firma Schleich je známá především jako výrobce kvalitních plastových zvířátek. Kolektiv designerů této

firmy klade velký důraz na fyziologii zvířecího těla, strukturu srsti, stavbu svalů, celkový výraz zvířete atd.

Design všech výrobků firmy Schleich je realistický a naturalistický tak, jak je to jen možné. Designeři této firmy se totiž domnívají, že právě tako skutečnost umožňuje dětem poznat rozmanitost přírody - od domácích zvířat na farmě až k volně žijícím zvířatům v džungli.

Nejznámější kolekce "World of nature" obsahuje kromě již zmiňovaných zvířat i lidské postavy chovatelů, veterinářů, závodních jezdů, trenérů a ostatních profesí, vyskytujících se ve světě zvířat. V nabídce je i široká škála doplňků, kterými jsou budovy pro zvířata, auta, ohrady, napajedla, safari stanice atd.

V sortimentu firmy Schleich nalezneme i řadu populárních postaviček inspirovaných filmem či románovým příběhem. V této kolekci "World of fantasy" nalezneme postavičky Šmoulů a hrdiny knihy bájného světa elfů a víl "Bayala".

Kolekce "World of history" je světem rytířů, draků, středověkých i bájných bojovníků, ninjů a princezen. Další, neméně zajímavou částí této kolekce je oddíl dinosaurů a prehistorických zvířat.

Jako výrobce hraček cítí Schleich zodpovědnost vůči rodičům i dětem. Jejich cílem je neustále zlepšovat a vyvíjet nové kvalitní produkty s důrazem na výchovný aspekt svých hraček. Své výrobky vyvíjí na základě spolupráce s rodiči, učiteli i dětmi.

Všechny výrobky jsou důkladně testovány nejen vlastními odborníky v německé centrále, ale samozřejmě i akreditovanými zkušebními ústavy, které testují, zda výrobek vyhovuje všem zákonným normám a předpisům. Jen takový výrobek pak může nést značku "Schleich".

Výrobce Schleich je rovněž partnerem skupiny "Fair trade", která kontroluje a zajišťuje spravedlivé a příjemné pracovní podmínky pro zaměstnnce svých zahraničních dodavatelů i vlastních výrobních závodů.

V roce 1935 Friedrich Schleich založil společnost, která však začínala jako výrobce průmyslových plastů.

Teprve v roce 1950 přišly na svět první plastové figurky. V té době se vývoj soustředil na výrobu komických, velmi populárních a dobře známých figurek Šmoulů, Snoopy, postav komiksu Muppet Show a mnohých dalších.

V roce 1980 byly do výroby zařazeny i zvířecí figurky a tato oblast se začala významně rozšiřovat.

Od roku 2003 se v sortimentu firmy Schleich objevili rytíři, postavy na téma divokého západu a elfové. Samotná výroba dnes probíhá v německé centrále a v řadě výrobních zařízení v zahraničí. Výrobky Schleich se v současné době úspěšně prodávají po celém světě.

 

 

© Používáme e-shop oXyShop X5 od společnosti oXy Online s.r.o.